با حضور امام جمعه شهرستان نیمروز زنگ انقلاب در زندان زابل نواخته شد

همزمان با دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به میهن ، زنگ انقلاب با حضور امام جمعه شهرستان نیمروز ، در زندان زابل نواخته شد.
حجت الاسلام والمسلمین راشکی طی سخنانی ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر ، با اشاره تقارن آن با دهه فاطمیه و سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) ، اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران متأثر از ائمه اطهار (ع) و صبر و از خودگذشتگی آنان است ، امام خمینی (ره) با الگو گرفتن از ایستادگی و صبر و استقامت حضرت فاطمه (س) و ائمه (ع) ، در مقابل ظلم و ستم رژیم منحوس شاهنشاهی ایستادگی نمود و با رهبری مدبرانه خود انقلاب اسلامی ایران را برای مردم ستم دیده این سرزمین به ارمغان آورد.
امام جمعه شهرستان نیمروز در ادامه با اشاره به تلاش های کورکورانه دشمنان در جهت ضربه زدن به انقلاب اسلامی ، بیان داشت : مردم ایران اسلامی بارها ثابت کرده اند هیچ کدام از نقشه های کشورهای غربی نتیجه ای نخواهد داشت ، که نمونه بارز آن هشت سال دفاع مقدس بود که رزمندگان عزیز با دست خالی و نثار خون پاک خود از آرمان های این انقلاب بزرگ دفاع نمودند.
و در حال حاضر نیز ملت با بصیرت ایران اسلامی با هوشیاری کامل و پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، تمام فتنه های دشمنان را خنثی کرده و با تمام وجود از انقلاب اسلامی حمایت می کنند.
از دیگر برنامه های این روز اجرای سرود مددجویان زندان زابل و مداحی توسط حجت الاسلام اربابی امام جمعه موقت شهرستان نیمروز بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*