بازدید مدیرکل زندانهای استان از زندان زابل

به دنبال هشدارهای ستاد مدیریت بحران استان در خصوص ورود سیلاب از کشور افغانستان به حوزه سیستان ، دکتر سلیمانی مدیرکل زندانهای استان سیستان و بلوچستان با همراهی غلامرضا مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان ضمن حضور در زندان زابل و بازدید از تمامی قسمت های این ندامتگاه ، ضمن بررسی وضعیت ایمنی زندان دستورات لازم در جهت آمادگی هر چه بیشتر در مواجهه با سیل احتمالی را صادر نمود.
مدیرکل زندانهای استان سیستان و بلوچستان در این بازدید ضمن تأکید بر لزوم هماهنگی با سایر ارگانهای امدادی و امنیتی ، هوشیاری و آمادگی پرسنل زندان در زمان هرگونه حادثه ای را از نکات مهم در کنترل و مدیریت خطرات احتمالی دانست و اظهار داشت : مهمترین مؤلفه در هنگام بروز بلایای طبیعی حفظ آرامش و خونسردی است که نتیجه آن آرامش محیط زندان و کنترل مطلوب زندانیان خواهد بود.
دکتر سلیمانی در ادامه اظهار امیدواری نمود با تلاش های خوب مسئولین استانی و در رأس آنان استاندار محترم شاهد کنترل سیلاب و به حداقل رسیدن آسیب های ناشی از آن باشیم.

گفتنی است مدیرکل زندانهای استان همچنین به همراه غلامرضا مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان همچنین از سد جاریکه در ورودی شهرستان زهک و نحوه ورودی آب سیلاب به منطقه بازدید کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*