بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور از زندان زابل

سردار محسن ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در معیت سرهنگ صیاداربابی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان سیستان و بلوچستان با حضور در زندان زابل از بخش های مختلف بازدید نمودند.
سردار ایزدخواه پیما پس از بازدیدهای میدانی از اماکن زندان و بررسی وضعیت حفاظت فیزیکی ، با حضور در مسجد ندامتگاه مرکزی زابل ، با مددجویان دیدار و گفتگو کرد.
وی در ابتدای این دیدار با اشاره به اولین سفر استانی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی ریاست محترم قوه قضاییه به استان سیستان و بلوچستان، ابراز امیدواری کرد این سفر باعث خیرات و برکات برای مردم و بالاخص زندانیان زندانهای استان باشد ، فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها همچنین با ابلاغ سلام دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ، اظهار داشت : یکی از دغدغه های ریاست محترم سازمان فراهم نمودن شرایط آزادی زندانیان و بازگشت آنان به آغوش خانواده می باشد ، همانگونه که در سال گذشته با همکاری برنامه تلویزیونی ماه عسل حدود ۶۰۰۰ نفر از زندانیان جرائم مالی از زندان آزاد یا مشمول تخفیف مجازات شدند.
فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور در ادامه با اشاره به عفو عمومی که از سوی مقام معظم رهبری در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، به محکومان اعطا گردید ، بیان داشت : همه شما عزیزان باید قدردان الطاف رهبری و رأفت اسلامی ایشان باشید و پس از خروج از زندان ،زندگی آبرومندانه ای را در کنار خانواده های خود داشته باشید.
سردار ایزدخواه پیما در بخش پایانی سخنان خود ، ریشه تمام گرفتاری ها را اعتیاد به موادمخدر دانست و افزود : قدرت مواد مخدر به قدری زیاد است که هیچکس جز فردی که گرقتار آن است حریفش نخواهد شد.
شایان ذکر است در پایان این دیدار مددجویان درخواست های خود را به صورت کتبی به فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها ارائه نمودند تا با ارائه به ریاست محترم سازمان ، ایشان دستورات لازم را در خصوص رسیدگی به درخواست های آنان صادر نمایند.
از دیگر برنامه های سردار ایزدخواه پیما بازدید از کانون اصلاح و تربیت و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با سربازان وظیفه بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*