بازدید فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور از زندان زاهدان

فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور با همراهی علیرضا بابایی مدیر کل زندان های استان از زندان مرکزی زاهدان بازدید کرد .
سردار ایزد خواه پیما با حضور در زندان زاهدان از طرح های امنیتی و ساخت و سازهای این زندان بازدید نمود و در جریان اقدامات انجام شده به منظور ارتقای امنیت فیزیکی زندان قرار گرفت .
فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور همچنین با حضور در آسایشگاه سربازان وظیفه زندان زاهدان از امکانات رفاهی و برنامه های آموزشی فرهنگی و تفریحی که برای سربازان وظیفه مهیا شده است بازدید نمود. و با سربازان وظیفه حاضر در یگان به گفت و شنود پرداخت .
ایشان در جمع سربازان وظیفه زندان زاهدان با اشاره به تقدس خدمت سربازی گفت : دوران خدمت سربازی ایام خدمت به جامعه ، میهن و نظام است وهمین عامل به آن تقدس می بخشد چرا که در پرتو سختی که سرباز در این ایام تحمل می کند جامعه امنیت پیدا می کند . از طرفی این ایام فرصتی است تا سرباز در آغاز دوره جوانی به شکل دادن شخصیت خود بر اساس نظم و انضباط نظامی بپردازد و ثمره اش را در ادامه زندگی ببیند .
فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور با تقدیر از اقدامات انجام شده جهت رفاه سربازان وظیفه گفت : برنامه های آموزشی اعم از نظامی و فرهنگی و اعتقادی در فضای مطلوبی که ایجاد شده کمک می کند تا سربازان وظیفه از آسیب های اجتماعی مصون بمانند و به عنوان یک نیروی توانمند در خدمت سازمان و پس از پایان خدمت سربازی در خدمت جامعه و خانواده قرار گیرند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*