بازدید رئیس‌کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان از زندان زابل

رئیس‌کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان از زندان زابل بازدید کرد .

در این بازدید حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفوی­ نیا ضمن مشاهده برنامه‌های اصلاحی و تربیتی جاری در زندان در دیدار  چهره به چهره با زندانیان به مشکلات و درخواست‌های آنان رسیدگی کرد .

بیژن سرابندی سرپرست زندان زابل در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس‌کل محترم دادگستری و هیئت همراه ، با اشاره به برخی مشکلات موجود اظهار داشت : با حضور مسئولین قضایی در زندان این امکان فراهم می­گردد تا برخی موانع و مشکلات به‌خوبی درک شود و برای حل آن چاره‌اندیشی لازم صورت پذیرد .

سرپرست زندان زابل در گفتگو با رئیس‌کل دادگستری استان ، خواستار اعطای مرخصی پایان حبس به برخی از مددجویان واجدالشرایط شد که با موافقت حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفوی­ نیا دستورات لازم در این خصوص صادر گردید.

همچنین در جریان این بازدید با کمک خیرین ، تعداد ۵ نفر از زندانیان با پرداخت مبالغ محکومیت از زندان آزاد شده و به آغوش خانواده خویش بازگشتند.

شایان‌ذکر است اجرای سرود توسط گروه سرود مددجویان و بازدید از نماشگاه صنایع‌دستی زندانیان و اقامه نماز مغرب و عشاء از دیگر برنامه‌های این بازدید بود.

دراین بازدید  رئیس شوراهای حل اختلاف استان ، رئیس حفاظت‌واطلاعات و دبیر ستاد حقوق شهروندی دادگستری  ، معاون تأمین منابع انسانی ، رئیس واحد انفورماتیک دادگستری کل استان سیستان و بلوچستان و مسئولین حوزه قضایی حوزه سیستان حجه الاسلام والمسلمین مصطفوی نیا را همراهی می‌کردند . 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*