اهداء سبد کالا به خانواده های مددجویان نیازمند زندان زابل

در آستانه سال نو و بهار طبیعت ،همایشی  با حضور پیری فرماندار شهرستان هیرمند ، دکتر سرگزی دادستان دادسرای عمومی وانقلاب ، نارویی ریئس زندان، میرزایی مدیریت دانشگاه علوم پزشکی و بزی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان زابل و شرکت جمعی از خانواده های زندانیان در محل سالن اجتماعات سازمان هلال احمر زابل برگزار گردید.
دکتر سرگزی دادستان شهرستان زابل و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از خانواده های زندانیان در این همایش گفت : شرایط حمایت از خانواده های مددجویان تا زمانی مهیاست که زندانی پس از آزادی مجدد مرتکب جرم نشود و هدف از این حمایت ها اصلاح زندانی است و در زابل میزان برگشت مجدد فرد زندانی به جرم کمتر از یک درصد است.
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان زابل نیز در این همایش به گزارش عملکرد دوساله این انحمن اشاره کرد و بیان داشت ۴ مرحله توزیع سبد کالا ، یک مرحله توزیع لوازم تحصیلی ، حمایت از فرزندان باز مانده ازتحصیل و آزادی ۱۵ نفر از زندانیان با اهدا مبلغ ۲۵۵میلیون تومان کمک های نقدی وغیر نقدی خلاصه ای از کارکرد های انجمن حمایت در طول یکسال گذشته بوده است .
بزی افزود: در سال گذشته هدف انجمن حمایت افزایش توان منابع مالی بوده است زیرا تا تامین منابع مالی نباشد نمی توان به اهداف انجمن دست یافت.
وی درپایان ضمن تشکر از حمایت کنندگان و خیرین تاکید کرد در سال جدید باتوجه به حمایت خیرین اهداف انجمن با رویکرد اشتغالزایی برای خانواده های زندانیان صورت خواهد گرفت.
مهندس پیری فرماندار شهرستان هیرمند وعضو هئیت مدیره انجمن نیز طی سخنانی بیان داشت نظام جمهوری اسلامی نظامی الهی است و خانواده های زندانیان بدانند که در نظامی زندگی میکنند که  اجرای قانون توام با رافت اسلامیاست و اگر حکمی را برای زندانی صادرمیکند خانواده زندانی را نیز مد نظر قرار میدهد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*