امام جمعه شهرستان هامون درمراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در زندان زابل:وجود با برکت مقام معظم رهبری عامل اصلی وحدت و انسجام در جامعه است.

در سالروز حماسه نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مراسم گرامیداشتی با حضور حجت الاسلام والمسلمین شیخ امام جمعه ، حسینی رئیس دادگستری شهرستان هامون و عباسی دادستان شهرستان هیرمند در محل زندان زابل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم هاشم علیدادی شاعر انقلابی و گوینده رادیو شهری زابل ، قطعه شعری تحت عنوان ولایت را قرائت نمود.

در ادامه امام جمعه شهرستان هامون ، در خصوص اهمیت حماسه نهم دی و نقشه های شوم دشمنان انقلاب اسلامی به ایراد سخن پرداخت و اظهار داشت : در ۹ دی سال ۸۸ سه عامل باعث رقم خوردن آن حماسه تاریخی شد : ۱- بصیرت و معرفت مردم ۲- عشق به آقا اباعبدالله الحسین (ع) ۳- هدایتها و تأثیر گذاری پیام های مقام معظم رهبری قبل از انتخابات و همچنین در خطبه های نماز جمعه.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ در ادامه افزود : اتفاقات بعد از انتخابات سال ۸۸ نقشه ای از پیش تعیین شده توسط عوامل نفوذی امریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی بود که متأسانه برخی عناصر فریب خورده در داخل کشور نیز با آنان همسو شدند که نتیجه آن از بین رفتن شیرینی حضور شکوهمند مردم در انتخابات بود.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زابل در پایان با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی در شناساندن نقشه ها و فتنه های شوم دشمنان ، وجود با برکت ایشان را عامل اصلی وحدت و انسجام در جامعه دانست.

از دیگر برنامه این مراسم پخش کلیپ هایی از حماسه آفرینی مردم در ۹ دی ۸۸ و اجرای سرود توسط گروه سرود مددجویان زندان بود.

شایان ذکر کارکنان و پرسنل وظیفه زندان زابل در مراسم محوری حماسه ۹ دی که در محل مصلی المهدی زابل برگزار گردید نیز شرکت نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*