استقبال از دهه فجر و چهلمین بهار انقلاب اسلامی در زندان ایرانشهر

با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و به ثمر رسیدن نهال نوپای انقلاب به رهبری حضرت امام خمینی(رضوان ا… تعالی علیه) با حضور آذرگون مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان،فرهاد ملک جمشیدی مسئول هنری زندانهای استان  ، سرابندی سرپرست اداره زندان و تعدادی از مسئولین و کارکنان زندان، جشن بزرگ و با شکوه کاروان انقلاب با شور و شعف خاصی در جمع مددجویان و خانواده های کارکنان زندانهای ایرانشهر برگزار گردید.
سرابندی سرپرست اداره زندان ایرانشهر در سخنانی با تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله مبارک دهه فجر مهمترین رمز ماندگاری این نظام را برخاسته از مردمی بودن آن دانسته که در آن خواست و اراده ملت ایران بر تعیین سرنوشت خودشان می باشد. وی افزود: یکی از نتایج انقلاب بوجود آمدن فرصتی برابر برای همه اقشار و همه اقوام در سایه امنیت و اعتماد هست تا بتوانند برای پیشرفت و تعالی کشور در تمامی زمینه ها بکوشند.
گفتنی است برنامه های مفرح و متنوع فرهنگی،تفریحی و مسابقات سرگرمی بصورت جداگانه جهت مددجویان و سربازان در داخل بندها و همچنین جهت خانواده کارکنان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان با همکاری و همراهی کاروان فرهنگی و هنری اعزامی اداره کل زندانهای استان برگزار گردید.
در پایان از مددجویان هنرمند و برندگان مسابقات سرگرمی با اهداء جوایز تجلیل بعمل آمده و به تعدادی از کارکنان زندان نیز بر اساس قرعه کشی سفر زیارتی مشهد مقدس اعطاء گردید.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*