اختتامیه مسابقات والیبال کارکنان بسیجی ادارات کل استان سیستان و بلوچستان / جامعه ورزشی ما همواره باید به اخلاق بسیجی مزین باشد

 

مسابقات والیبال کارکنان بسیجی ادارات کل استان سیستان و بلوچستان به کار خود پایان داد .

در این مسابقات که همزمان با هفته بسیج و با عنوان جام دو شهید بزرگوار لکزایی و قدمی و به یاد شهید محسن خزاعی برگزار شد ۱۷ تیم شرکت کننده  در سالن تربیت  اداره کل زندانهای استان به مدت ۸  روز  به رقابت پرداختند و در نهایت تیمهای ادارات کل صنعت و معدن ، راه و شهر سازی و زندانهای استان موفق به کسب رتبه های اول تا سوم این رقابتها شدند . تیم شرکت گاز استان نیز موفق به دریافت کاپ اخلاق این دوره از رقابتها شد .

در مراسم اختتامیه این رقابتها که با حضور مدیران کل استانی و کارکنان بسیجی ادارات کل استان  برگزار شد رضا پیری مسئول تربیت بدنی اداره کل زندانهای استان به بیان گزارشی در خصوص نحوه برگزاری این رقابتها  پرداخت .

مدیر سازمان بسیج ادارات استان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی انگیزه اصلی از برگزاری این رقابتها را ترویج روحیه بسیجی در بین کارکنان دستگاههای دولتی استان اعلام کرد و گفت : برگزاری برنامه های منسجم فرهنگی و ورزشی موجب  تعالی معنوی و جسمانی کارکنان می گردد و این گونه اقدامات زمینه مناسبی برای تقویت اخوت و همدلی در بین اقشار مختلف بسیجیان است .

سرهنگ پناهی ادامه داد : هفته بسیج نقطه عطف آرمانهای انقلابی  ملت غیور ایران اسلامی است که با گرامیداشت آن و پاسداشت معنویتی که ارمغان خون هزاران شهید است باید همواره زنده نگه داشته  شود .

وی در سخنان خود اقدامات و برنامه های سازمان بسیج ادارات استان را تشریح کرد و از میزبانی اداره کل زندانهای استان در برگزاری این دوره از رقابتها قدردانی نمود .

حسین ثوری مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز در این مراسم طی سخنانی فرهنگ شهادت و ایثار را شاخصه اصلی بسیجیان دانست و گفت : جامعه ورزشی ما همواره باید به  اخلاق بسیجی  مزین باشد ورزشکاران ما با ترویج فرهنگ بسیجی می توانند زمینه های اعتلای معنویات و کمالات را  در جامعه فراهم نمایند .

وی در سخنان خود برگزاری این مسابقات را گامی در راستای وحدت و اخوت کارکنان بسیجی دانست و بر ضرورت تداوم اینگونه اقدامات تاکید نمود .
در پایان این مراسم با تقدیم جام مسابقات، مدال قهرمانی و هدایایی از منتخبان تجلیل شد .

img_3435 img_3466 img_3479 img_3487 img_3495 img_3321 img_3329 img_3338 img_3347

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*