آمريکا ، استکبار جهاني و صهيونيسم در مقابل تفکر بسيجي ملت ايران زانو زده اند

مراسم اختتاميه مسابقات ورزشي يگان حفاظت زندانهاي استان برگزار شد. اين مسابقات که با نام شجره طيبه صالحين به مدت دو هفته از آغاز هفته بسيج در رشته هاي  فوتسال ، واليبال و … شروع شده بود با برگزاري مسابقات نهايي و مشخص شدن تيم ها و نفرات برتر پايان يافت.
در مراسم اختتاميه مسابقات که سرهنگ ميري فرمانده بسيج ادارت استان، مهويدي معاونت اداري و مالي زندانهاي استان، سرهنگ احمدي فرمانده يگان حفاظت زندانهاي استان،عبدالوند رئيس اداره فرهنگي و تربيتي و فرمانده قرارگاه شهيد لاجوردي زندانهاي استان و حجت الاسلام جهانتيغي دبير ستاد اقامه نماز و امربه معروف و نهي از منکر زندانهاي استان حضور داشتند سرهنگ ميري در سخناني با گراميداشت ياد و خاطره امام خميني(رضوان الله تعالي عليه) شهيدان انقلاب اسلامي و بسيجيان و ايثارگران هشت سال دفاع مقدس ، يکي از نيازهاي هر جامعه اي را همکاري و تعاون در امور جهت انجام هرچه بهتر اداره جامعه برشمرد و اظهار داشت امر به معروف و نهي از منکر  به عنوان ساز و کاري اجتماعي مي تواند نقش بسيار مهمي در اداره بهينه امور جامعه داشته باشد.فرمانده بسيج ادارات استان در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به برخي ويژگيهاي جهاني و منطقه اي ، وجود ناامني ها ، اختلافات ، جنگ ها  و درگيري ها در بسياري از کشورهاي منطقه را حاصل دسيسه ها و دشمني هاي استکبار جهاني و صهيونيسم جهاني دانست. ايشان امنيت مثال زدني ايران اسلامي را در اين منطقه ناامن ، نعمت بزرگي دانست و افزود اين امنيت مرهون فداکاريها ، ايثارگريهاي ملت مقاوم ايران اسلامي و رهبري حکيمانه مقام معظم رهبري است.
سرهنگ ميري اقتدار و صلابت ايران اسلامي را در همه عرصه ها خار چشم دشمنان اين نظام الهي دانست و اظهار داشت پس از حادثه جان سوز منا و کارشکني آل سعود در پاسخگويي به مصيبت زدگان ،  نهيب مقام معظم رهبري به مقامات عربستان موجب گشايش امور و تحويل اجساد کشته شدگان منا شد که اين خود نشان دهنده عمق تاثير نفوذ کلام و رهبري حکيمانه ايشان است.
فرمانده بسيج ادارات استان ادامه داد هم اکنون  استکبار جهاني با حربه هاي مختلف از جمله پديده داعش و گروه هاي تکفيري سعي در اختلاف افکني ميان مسلمانان جهان دارد که کشورهاي مسلمان  مي بايست با هوشياري اين دسيسه ها و نقشه هاي شوم دشمنان اسلام را ناکام بگذارند.
فرمانده بسيج ادارات استان ملت بسيجي ايران از کودک هفت ساله تا پيرمرد نود ساله را آماده و هميشه در صحنه دانست و افزود آمريکا ، صهيونيسم و استکبار جهاني در مقابل تفکر بسيجي ملت ايران زانو زده اند.ايشان همچنين جوانان و سربازان را توصيه به تقويت همزمان جسم و روح  نمودند.
شايان ذکر است در پايان اين مسابقات تيم ها و نفرات ذيل به ترتيب  مقام هاي برتر اين جشنواره را  از خود نمودند که با اهدا لوح تقدير و جوائز از تيم ها و نفرات برتر تجليل به عمل آمد
مسابقات فوتسال:
۱- تيم ايمان (بازداشتگاه موقت زاهدان)
۲- تيم  عدالت ( يگان حفاظت زندانهاي استان)
۳ تيم جهاد ( يگان حفاظت زندانهاي استان)
تنيس روي ميز:
۱-  امين اکبري زاده ( يگان حفاظت زندانهاي استان)
۲-سجاد اشرافي  ( يگان حفاظت زندانهاي استان)
۳- عليرضا زماني (بازداشتگاه موقت زاهدان)

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*