آغاز دومین المپیاد ورزشی مددجویان زندان زاهدان

دومین المپیاد ورزشی زندانیان زاهدان همزمان با سراسر کشور و با هدف ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی در بین مددجویان آغاز شد .
معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان زاهدان در نشست هماهنگی برگزاری دومین المپیاد ورزشی زندانیان زاهدان گفت : ورزش در روند ایجاد شخصیت سالم انسان ها تاثیر گزار است چرا که زمانی انسان می تواند حق پروردگار و خانواده اش را به بهترین صورت ادا کند که از بدنی سالم و نیرومند برخوردار باشد. از این روی در تعالیم دینی به ورزش توصیه شده است .
حسین صادقی با تاکید بر برگزاری با شکوه المپیاد ورزشی زندانیان افزود : از آنجا که هدف از برگزاری المپیاد ایجاد یک موج ورزشی در زندان است باید برنامه ریزی ها به گونه ای انجام شود که علاوه بر شرکت کنندگان در مسابقات ، سایر مددجویان نیز به این رویداد حداکثری جذب شوند .
همچنین مراسم قرعه کشی مسابقات دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان زندان زاهدان با حضور جمعی از مسئولین ، نمایندگان بندها و تعدادی از ورزشکاران انجام شد . دبیر شورای فرهنگی زندان در این مراسم گفت : ورزش ضمن اینکه کمک بسیاری به سلامت جسم و روان می کند ، ابزار مناسبی برای ایجاد روحیه مشارکت ، همدلی و همکاری و بستر مناسبی برای ترویج فرهنگ کار گروهی ، است .
روح اله باقری ادامه داد دومین دوره المپیاد ورزشی زندان زاهدان در ۱۵ رشته ورزشی و با شرکت بیش از ۳۰۰ نفر از مددجویان برگزار می شود .

  

Print Friendly, PDF & Email