آئین تکریم و معارفه رئیس زندان سراوان برگزار شد

با حضور دکترناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای استان ،حجت الاسلام بامری امام جمعه اهل تشیع ، مولوی حقانی امام جمعه اهل سنت ،شهرکی فرماندار ،بامری رئیس دادگستری،عزیزی دادستان، و تعدادی از مسئولین و معتمدین شهرستان سراوان آیین تکریم و معارفه رئیس جدید زندان این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام بامری امام جمعه سراوان طی سخنانی گفت:افرادی که در نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران خدمتگزاری می کنند باید دو مطلب را در نظر بگیرند اوّل اینکه حقانیّت نظام جمهوری اسلامی رابعنوان یک حقیقت واقعی بپذیرند و دوم اخلاص در کار داشته باشند که این دو سبب می شود که شخص در جایگاه خدمتگزاری به خلق موفق تر عمل نماید.

همچنین دکتر ناصر سلیمانی مدیر کل زندانهای استان در سخنانی با بیان اینکه نظام های زندانبانی در دنیا اهداف مختلفی دارند اظهار داشت: در نظام زندانبانی جمهوری اسلامی ایران اولین و مهم ترین هدف ، اصلاح و تربیت فرد بزهکار و فراهم ساختن مقدمات بازگشت سعادتمندانه و سالم او به آعوش خانواده و اجتماع است.
مدیرکل زندانهای استان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: افراد حاضر در یک جامعه سلایق مختلفی دارند و این اختلاف سلیقه بعضی از اوقات باعث بروز اختلافاتی خواهد شد که تنها راه جلوگیری از این اختلافات و ایجاد نظم و آرامش رعایت قانون های مدون و تعریف شده و هنجار های مثبت پذیرفته شده است. حال اگر کسی قانون را رعایت نکرد باید مدتی از جامعه دور شود و به یک بازدارندگی برسد و این بازدارندگی همان حبس است.
در ادامه دکتر سلیمانی از زحمات ایرج نوبخش رئیس قبلی زندان در زمان تصدی ریاست زندان سراوان تشکر و قدردانی کرد و مهدی سرگزی رابعنوان سرپرست جدید این زندان منصوب و برای وی توفیقات روز افزون آرزو کرد.
ایرج نوربخش رئیس سابق زندان هم از تلاش ها و مساعدت های مسئولین شهرستان و همکاران زندان تقدیر و تشکر نمود.

مهدی سرگزی سرپرست جدید زندان سراوان هم در سخنانی با  تشکر از حسن اعتماد مدیر کل زندانهای استان اظهار امیدواری کرد با مساعدت و همراهی کارکنان زندان سراوان و تعامل و همکاری مسئولین شهرستان نسبت به پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها قدم های موثری بردارد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*